• İstanbul12 °C
  • Ankara11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SEYDİŞEHİR MHP teşkilatını
11 Haziran 2018 Pazartesi 08:59

SEYDİŞEHİR MHP teşkilatını

İFTAR YEMEĞİNE KATILIM YOĞUN OLDU

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Seçim koordinasyn merkezi önünde iftar yemeği verdi, yemeğe

katılım çok yoğun olurken MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı da iftar programına katılarak

kısa bir konuşma yaptı.

Seçim koordinasyon merkezi önündeki iftar programın da konuşan Kalaycı, Bir taraftan terör, diğer taraftan ekonomiyle uğraşarak hedefte olan Türkiye’yi diz çökertmek istiyorlar, ama başaramayacaklarını söyledi.

Türkiye’yi Bölemeyeceklerini belirten Kalaycı, ‘’ Türkiye Cumhuriyeti kolay kurulmadı. Her karış toprağında şehitlerimizin kanı vardır. Başarılı olamayacaklardır. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle ülkemiz büyük hedeflere ulaşacaktır. Başbuğumuz merhum Alpaslan Türkeş’in milli devlet, güçlü iktidar hedefine ulaşacağız. Tüm İslam ülkelerinin umudu Türkiye’dir. Bu umutlarını boşa çıkarmayarak yeşerteceğiz. Bu vesileyle Kadir gecenizi ve Ramazan bayramını kutluyorum. Allah emanet olun.’’dedi.

Daha sonra söz alan MHP Eski Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, MHP İlçe teşkilatının düzenlediği İftar programına, Siyasi Parti başkan ve temsilcilerinin, Sivil Toplum Kuruluşlarının başkan ve yöneticilerinin yanısıra halkın çok yoğun katılımından duyduğu memnuniyeti belirterek Seydişehir halkına teşekkür etti.

MHP İlçe Başkanı Abdullah Söğüt ise yemek sonrası yaptığı açıklamada, İşin doğrusu bu kadar yoğun bir katılım beklemiyorduk, Seydişehir halkının kendilerine gösterdikleri teveccühten çok memnun kaldık, halkımıza teşekkür ediyorum, katılımın yoğun olması sebebi ile oluşan küçük aksaklıklardan dolayı özür diliyoruz, halkımızın gösterdiği ilgiye de ayrıca teşekkür ediyorum şeklinde konuştu

Programa, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, İl Başkanı Murat Çiçek, İlçe Başkanı Abdullah Söğüt, AK Parti ilçe Başkanı Mustafa Konurer, Eski Belediye Başkanı Abdulkadir Çat, Muhtarlar, Sivil toplum temsilcileri çok sayıda partili ve davetliler katıldı.

Bu haber toplam 940 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim