• İstanbul19 °C
  • Ankara16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seydişehir MÜSİAD da devir teslim
21 Nisan 2018 Cumartesi 10:02

Seydişehir MÜSİAD da devir teslim

Yaklaşık dört yıldır MÜSİAD Seydişehir temsilciliğini yapan Yasin Camcı göreviAvukat Mustafa Akman a devretti

Günaydın dinlenme tesislerin de düzenlen toplantıya Seydişehir ve Beyşehir den katılan Müsiad üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Müsiad Seydişehir Temsilcisi Yasin Camcı ve görevi devralacak Avukat Mustafa Akman 19 Nisan 2018 günü yapılacak devir teslim öncesinde Müsiad üyesi iş adamları ve gazetecilerle bir araya geldi.

Camcı ve Akman ortak yaptıkları açıklamada; “MÜSİAD Genel Başkanı Sayın Abdurrahman Kaan ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Müsiad şubeleri, ayrıca Konya milletvekili Ziya Altunyaldız, Orman ve Su işleri Bakan Yrd. Harun Tüfekçi’nin, Bölgemizde faaliyet gösteren STK ların değerli başkanları ve üyelerinin katılımı ile 19.04.2018 Perşembe günü gerçekleştirilecek olan MÜSİAD Seydişehir deki Başkanlık Devir Teslimi ve Bölgesel Kalkınmada MÜSİAD’in rolü konulu toplantısının ayrıntıları görüşüldü.

Basın toplantısında Söz alan MÜSİAD Seydişehir Başkanı Yasin Camcı; “Şimdiye kadar severek ve onurlu bir şekilde yürüttüğüm başkanlık görevini, yine üyemiz olan ve bu görevi layığı ile devam ettireceğini bildiğim Sayın Av. Mustafa Akman Bey e devredeceğim. Şehrimiz için Hayırlı olması temennisi ile bütün basın mensuplarına toplantıya iştiraklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

Görevi Yasin Camcı’dan devir alacak olan Av. Mustafa Akman’da; “Üzerime yüklenen bu büyük ve değerli sorumluluğun bilincindeyim. MÜSİAD kurumunun Seydişehir,Beyşehir,Bozkır ve diğer komşu ilçelerimizde daha geniş katılımlı, başarılı, kalkınmanın öncüsü bir kurum olması yönünde gayret göstereceğim .Ayrıca bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar için başkanımız Yasin Camcı’ya teşekkür ederim” dedi.

Bu haber toplam 1063 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim