• İstanbul19 °C
  • Ankara26 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SEYDİŞEHİR ÖNEMLİ BİR İLÇE
02 Ocak 2017 Pazartesi 09:19

SEYDİŞEHİR ÖNEMLİ BİR İLÇE

Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit’ in  İçişleri Bakanlığının atama kararnamesiyle Malatya Vali Yardımcılığına atanması ile birlikte Seydişehir Kaymakamlığına atanan ve görevine başlayan Aydın Erdoğan Seydişehir ile ilgili ilk izlenimlerinin oldukça olumlu olduğunu dualı bir memleketten dualı bir memlekete gelmekten mutlu olduğunu söyledi.

Kaymakam Erdoğan’ ı Seydişehir Postası Gazetesi  sahibi Zeki Erman ve Yeni Meram gazetesi ve Seydişehir Postası gazetesi köşe yazarı Abdullah Leblebici hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başta resmi kurumlar olmak üzere ilçede faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları ve vatandaşlarla barış içinde samimi bir dğyalog kurarak çalışacağını belirten Kaynakam Erdoğan, Seydişehir coğrafi konum olarak önemli bir yerde, Konya iline bir saat Antalya ya ise 2 saatlik mesafede, yapımına başlanan Alacabel tüneli de ilçenin önemini bir kat daha artıracaktır, Ülkenin tek entegre alüminyum fabrikası da Seydişehir de bulunmaktadır, ayrıca Hızlı tren projesi de devam ediyor, bütün bunlar ilçenin marka değerini artıran önemli artılardır, bu sebeple Seydişehir ilçesinde verimli çalışmalar yapacağımnızdan eminim dedi.

Kaymakam Aydın Erdoğan, 1973 yılında Ankara’da doğdu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkileri bitirdi. Kafkas Üniversitesi, Tarih Anabilim Dalında ve Keele, School of Politics, International RelationsandPhilosophy de yüksek lisansını tamamladı.

Sırasıyla, Daday Kaymakam Vekilliği, Güneysınır Kaymakam Vekilliği, Kabataş Kaymakamlığı, Selim Kaymakamlığı, Hınıs Kaymakamlığı, Bayat Kaymakamlığı, Çamlıdere Kaymakamlığında bulundu. Seydişehir’e ataması yapıldı. Evli ve iki çocuk babasıdır

Bu haber toplam 1007 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim