• İstanbul26 °C
  • Ankara20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SEYDİŞEHİR PROTOKOLÜNDEN BEYBO TEKSTİLE ZİYARET
28 Ocak 2017 Cumartesi 09:56

SEYDİŞEHİR PROTOKOLÜNDEN BEYBO TEKSTİLE ZİYARET

Tekstil üzerine üretim yapan Akkanat Holdinge bağlı Seydişehir Beybo Tekstil fabrikasını ziyaret eden Seydişehir protokolü yönetim kurulu başkanı Kamil Akkanat ile görüştüler.

Seydişehir Kaymakamı Aydın Erdoğan, Ak Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Cemal Küçük ve Ak parti yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet Beybo tekstile yaptıkları ziyarette yönetim kurulu başkanı Kamil Akkanat’tan fabrikada yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Akkanat holding bünyesinde faaliyetini sürdüren Beybo tekstil fabrikasının yaptığı üretim sayesinde Seydişehir’in büyümesi ve gelişmesine yardımcı olacak hizmetlerde bulunduğunu ve yüzlerce insana iş imkânı sağladığını söyleyen Ak parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer Seydişehir ekonomisinin kalkınması adına taşın altına elini koyarak hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan başta Akkanat Holding yönetim kurulu Başkanı Ali Akkanat Bey olmak üzere Akkanat ailesinin tüm fertlerine canı gönülden teşekkür ederim dedi.

Seydişehir protokolünün yaptığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Beybo Tekstil yönetim kurulu başkanı Kamil Akkanat amaçlarının faydalı hizmetler yaparak bölge insanın geçimini sağlamasına katkıda bulunmak olduğunu söyleyerek, bu güne kadar Seydişehir ekonomisine can vermek adına üzerimize düşenin en iyisini yapmanın gayreti içerinde olduk ve bundan sonra da olmaya devam edeceğiz dedi.

Ziyaretin sonunda Seydişehir protokolü Beybo Tekstil yönetim kurulu başkanı Kamil Akkanat’a Seydişehir ekonomisine sağladığı katkılardan dolayı plaket taktim etti.

Bu haber toplam 1783 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim