![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![SEYDİŞEHİR RENGARENK ÇİÇEKLERE BÜRÜNDÜ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/478.jpg)
SEYDİŞEHİR RENGARENK ÇİÇEKLERE BÜRÜNDÜ
Seydişehir Belediyesi, Seydişehir'in dört bir tarafını çiçeklerle süslüyor.
Her mevsime özel çiçeklendirme çalışmalarıyla Seydişehir'in görselliğine renk katan Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, bahar aylarının gelmesiyle birlikte mevsime özel çiçek dikimlerine başladı.
Titizlikle gerçekleştirilen çalışmalarda, yaz mevsimi için dikilen bodrum papatyası, vapur dumanı , kadife, yer minesi, papatya gibi çiçekler sadece şehri süslemekle kalmıyor aynı zamanda şehrin yeşiline ton katıyor.
Seydişehir'de peyzaj ve çevre düzenlemesi konusunda ilçeye yakışır görüntüler ve güzellikler sunmak hedefinde olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Mehmet Tutal, hedeflerimiz doğrultusunda göbek ve refüjlerde mevsimlik çiçek ekimi gerçekleştirerek görsel anlamda estetik bir görünüm kazandırdıklarını kaydetti.
Başkan Tutal;"Seydişehir Belediyesi Fen İşleri ekipleri olarak önceki yıllarda peyzaj ve çevre düzenlemesinde Belediye önü, Seyitharun Bulvarı , Kaymakamlık önünde bir çalışma yapmıştık.2017 yılının bahar döneminde aynı bölgede çiçeklendirme çalışmalarını takım arkadaşlarımız başlattı. Daha güzel , yaşanabilir, sosyal çevreye duyarlı ve çevreci bir ilçe olma noktasında hızlı bir şekilde ilerliyoruz. Bunun için katkıda bulunan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Seydişehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin , mevsimine uygun rengarenk çiçekleri ana arterler, rekreasyon alanları, parklar, kavşaklar ve refüjlerde dikimlerine devam edileceği belirtti.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim