• İstanbul27 °C
  • Ankara27 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Seydişehir Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Akın BOZKURT’un; 16 Nisan 2017 Tarihinde Yapılacak Olan Referandum İle İlgili Basın Açıklamasıdır:
08 Nisan 2017 Cumartesi 11:13

Seydişehir Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı Akın BOZKURT’un; 16 Nisan 2017 Tarihinde Yapılacak Olan Referandum İle İlgili Basın Açıklamasıdır:

“Bu Ülke İçin Yeminimiz Var, Vazgeçilmez…”

Değerli hemşerilerim;

Öncelikle ebediyete intikalinin 20. yılında Türk Dünyasının Başbuğu, Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ Bey'i rahmet ve minnetle anıyorum. Ruhu şad mekanı cennet olsun.

Değerli hemşerilerim; özellikle 15 Temmuz 2016 hain darbe girişimi ile birlikte Türk Milleti’nin Birliği, Dirliği ve Bekasının ne derece tehdit altında olduğu açıkça ortaya çıkmıştır. Türkiye, şu anda çok sert ve acımasız bir tehdit kuşağındadır. Türkiye’yi hedef alan mihraklar kuyumuzu kazmak için sıradadır. Türk Milleti’nin bekasını hedef olan iç ve dış mihraklar hançeri saplamak için adeta kuyruktadır.

 

Türkiye’nin içinde bulunduğu bu olumsuz durumdan kurtulabilmesi için yeni bir seferberlik ve mücadele ruhu tecelli etmelidir. Kötü giden talihe dur demenin zamanı gelmiştir. Müslüman Türk milletine ne kadar düşman odak varsa Rusya’yla, ABD ile, AB ile ortak cephededir. Mehmetçik katillerini Rusya kucaklarken, ABD ve AB silahlandırıp beslemektedir. Türkiye çok çetin, çok tehlikeli bir süreçten geçmektedir. Böyle bir durumda devlet milletiyle bir ve beraber olmak durumundadır, güçlü olmak zorundadır.

 

Bu şartlar altında yaşamakta olduğumuz referandum süreci ise yine iç ve dış mihraklarca bir fırsata çevrilmeye çalışılmakta, “Evet” oyu verecek vatandaşlarımızla “Hayır” oyu verecek vatandaşlarımız arasında ne yazık ki bir kutuplaşama ortamı oluşturulmaya çalışılmaktadır.

 

Bu süreçte asla unutmamamız gereken şey ise “Hayır” oyu verecek olanların da “Evet” oyu verecek olanların da Milliyetçi – Ülkücü Hareket’in Lideri Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’in de ifade ettiği gibi “Saygıdeğer” olduklarıdır. Elbette bir komşumuz “Evet” derken diğer komşumuz “Hayır” diyebilir. Bir yankımız “Evet” derken diğer yakınımız “Hayır” diyebilir. Tercihleri ne olursa olsun dostluklarımız, komşuluklarımız, yakınlıklarımız devam edecektir, dosta düşmana karşı ayakta kalabilmemizin şartı da budur.

 

“Önce Ülkem ve Milletim Sonra Partim ve Ben” ilkesiyle, sürecin mimarı olan Milliyetçi – Ülkücü Hareket’in Lideri Sayın Devlet BAHÇELİ Bey tarafından da ifade edildiği gibi Milliyetçi – Ülkücü Hareket’in bu referandumdaki tercihi “Evet” demek ve “Evet” denmesi için çalışmaktır. Seydişehir Ülkücü İşçiler Derneği olarak “Lider, Doktrin, Teşkilat” bağlılığıyla açıkça ifade ediyorum ki “Liderimizin Sözü Sözümüz, Yolu Yolumuzdur”

Yerimiz; Liderimizin yanı, Türk Milleti’nin tarafıdır. Bu duygu ve düşüncülerle tüm hemşerilerimizie saygılarımı sunuyor, 16 Nisan 2017 Pazar günü gerçekleşecek olan referandumun Türk Milleti’nin bekasına, birliğine ve dirliğine zarar vermeden sonuçlanmasını diliyor, hemşerilerimizi; Millet İçin, Devlet İçin, Cumhuriyet İçin “Evet” demeye davet ediyorum…

Akın BOZKURT

Seydişehir Ülkücü İşçiler Derneği Başkanı

Bu haber toplam 1271 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim