![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![Seydişehirli Hanımlar, HANIMELİ ÇARŞISI İle Ev Ekonomisine Katkı Sağlayacak](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/2793.jpg)
Seydişehirli Hanımlar, HANIMELİ ÇARŞISI İle Ev Ekonomisine Katkı Sağlayacak
Seydişehirli hanımlar ev ekonomilerine Hanımeli Çarşısında satışlarını yaparak katkıda bulunabilecek.
Başkan Tutal, sosyal yardım projelerimiz kapsamında hanım kardeşlerimiz, el sanatları ve el emeği göz nuru ürünlerini Hanımeli Çarşısında satabilecek.
Ev hanımlarının ürettikleri ürünlerini belirli alanlarda ve saatlerde satabilmelerine olanak sağlayacaklarını kaydeden Belediye Başkanı Mehmet Tutal; "Ülke genelinde iş ihtiyacı duyan, üretime katkı yapmak isteyen ev hanımları, ürünlerini Hanımeli Çarşısında alıcıları ile buluşturacak. Bu bizim çok önemsediğimiz bir proje. Yeni bir atılım, yeni bir açılım yapmayı arzu ediyoruz. Ev hanımı kardeşlerimiz kendi evlerinde el emeği göz nuru ürettiği ürünleri burada satarak ev ekonomilerine katkı sağlayacak. Hanım kardeşlerimiz bu mekanlarda aile ekonomilerine önemli miktarda katkı sağlarken, diğer yandan kendilerini kanıtlamanın mutluluğunu yaşayacak. Aynı zamanda hanım kardeşlerimiz sosyal ve kültürel anlamda birbirlerine katkı sağlayacaklar. Böylece her hanemiz bir atölye olacak” dedi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim