![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![SORGUN’DAN TUTAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/2869.jpg)
SORGUN’DAN TUTAL’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Konya Milletvekili Sorgun, Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Konya Milletvekili, MKYK Üyesi, Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, Güneysınır Belediye Başkanı Ahmet Demir ve Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.
Milletvekili Sorgun, yeni hizmet dönemi ile yoğun bir çalışma temposu ve hizmet sürecinin başladığını ifade ederek aşk ile ilk günkü heyecanla hizmete devam edilmesi gerektiğini dile getirdi.
Belediye Başkanı Mehmet Tutal, ziyaretlerinden dolayı Sorgun ve Belediye Başkanlarına memnuniyetini dile getirerek, “Hizmet için geldik. Seydişehir’in hizmetkârı olmaya geldik. Allah ömür verdikçe Seydişehirli hemşehrilerimin menfaati, ihtiyacı doğrultusunda kaldığımız yerden devam edeceğiz.” dedi.
Ziyaretler sonrası Milletvekili Sorgun ve Belediye Başkanları ilçe teşkilatında yeniden bir araya gelerek değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim