- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
- 10:46 - BAŞKAN ERKOYUNCU’DAN MÜJDE: “ÖNÜMÜZDEKİ YIL SANAYİ ALT YAPISINA BAŞLAYACAĞIZ”
- 10:43 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “GERÇEKLER KONUŞULMALI”
- 10:37 - KONUK: SEYDİŞEHİR, DONDURULMUŞ PATATES TESİSLERİNİ İLÇELERİNE KAZANDIRAN RECEP KONUK’U COŞKUYLA KARŞILADI, BAĞRINA BASTI
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL](http://www.seydisehirpostasi.com/d/author/2_b.jpg)
SPOR AKTÜEL
“Kürsüye Doymuyor” Başlığı altında geçtiğimiz hafta Konya basınında çıkan habere göre Kilis Belediyesi ve Kiliste faaliyet gösteren Hür Off-Road Kulübü tarafından düzenlenen yarışlara katılan Seydişehir Belediyespor Seydişehir Off-Road grubu adına yarışlara katılan pilot Ali Karabaş ve yardımcısı Pilot Halil İbrahim Gerçelli S2 klasmanında 1600-CC ve 2500 CC araçlar birincisi oldu.
Seydişehir Off-Road Kulübü tarafından yapılan açıklamada Kulübümüz adına güzel ülkemizin çeşitli yerlerinde yapılan yarışlarda mümkün olduğu kadar çok katılımla giderek Seydişehir ismini duyurmaya çalışıyoruz. Katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkürler ediyoruz. denildi.
Türkiye Erkekler birincisi ligde mücadele eden takımımız Seydişehir Belediyespor voleybol takımımız ikinci devre maçları Yedi Ocakta başlayıp Dört Mart tarihinde sona erecek. Yarı final maçları ise Mart ayında yapılacak. Final maçları ise Mart ayı sonuyla Nisan ayı içerisinde oynanacak. Her zaman olduğu gibi takımımızdan ümütliyiz. Onların başarılarına başarı katacaklarına inanıyoruz.
BAL liginde son haftalara girildi. Spor toto Bölgesel Amatör lig yedinci grupta mücadele eden Sarayönüspor, Akşehir ve Ereğlispor son hafta maçlarını oynayıp birinci devreyi tamamlayacaklar. Sarayönüspor üst sıralara tırmanmak istiyor. Akşehir ve Manavgat takımlarıda büyük bir çekişme içindeler. Ereğlispor ise beklenenin altında kaldı. Onlarda devre arasında toparlanmak istiyor.
Komşularımızın maçlarından bize ne demeyin zira bizim gözümüz kulağımız BAL liginde. Bu sene olmazsa öbür senede daha olmazsa diğer seneler içinde gayemiz bu ligde mücadele etmek. Onun için rakiplerimizi ince eleyip sık dokumamız ve onların ne yaptıklarını öğrenmemiz lazım. Bu isimlerini saydığım takımlar unutmasınlarki bizler ikinci Türkiye liglerinde mücadele ederken onlar Konya amatör kümelerinde oynuyorlardı. Yarının neler getireceği belli olmaz. Bugün zirvede olan bir takım birde bakmışsın başaşağı yuvarlanmış ve gruplarında bir alt sıralara inmiş. Türkiye Birinci Liginde oynayan takımlara bir bakın hepsi daha önce Süper ligde oynuyorlardı. Bunlar unutulmasın. Ne kimse böbürlensin nede kimse üzülsün. Futbolun kaderi böyledir.
Futbolda ve Voleybolda ileriye dönük projeler üretmedikten sonra yerimizde sayarız. Seydişehir takımlarının yukarlarda olması bize gurur verir. Onun için sadece haydi aslanım demekle iş olmaz. Şehrimizde birçok iş adamı var. Onlar ellerini cebine atmadıktan sonra yukarlara tırmanamayız. Sponsorun ne kadar güçlüyse takımlarımızda o kadar güçlü olur.
Yorum Ekle
Arkadaşına Gönder
Yazdır
Yukarı
KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
CHP kongresine doğru
Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
Haber Yazılımı: CM Bilişim