- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
- 10:46 - BAŞKAN ERKOYUNCU’DAN MÜJDE: “ÖNÜMÜZDEKİ YIL SANAYİ ALT YAPISINA BAŞLAYACAĞIZ”
- 10:43 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “GERÇEKLER KONUŞULMALI”
- 10:37 - KONUK: SEYDİŞEHİR, DONDURULMUŞ PATATES TESİSLERİNİ İLÇELERİNE KAZANDIRAN RECEP KONUK’U COŞKUYLA KARŞILADI, BAĞRINA BASTI
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
SPOR SOHBETİ
Milli takımlarımızın maçları bitti. Maalesef yerimizde saydık. Şimdi Kulüp takımlarımızın maçları var. Hepimiz bu maçlara odaklandık. Şehrimizde voleybol takımımızın maçları var. Her yıl olduğu gibi bu yılda yine heyecanlı ve zevkli maçlar izleyeceğiz.
Seydişehir Belediye Spor Kulübü ile Ziraat Bankası Spor kulübünün 2017 - 2018 sezonunda Ziraat Bankasının alt yapı oyuncularının Seydişehir Belediye Spor Kulübünde oynaması için iş birliği protokolü yapıldı. Bu yılda daha üstlere tırmanmak için takımımız mücadele edecek. Kapalı Spor Salonumuzda yine heyecanlı ve zevkli maçlar izleyeceğiz voleybol takımımız Ankara’da liğin kuvvetli ekiplerinden Eser Spor ile yapılan hazırlık maçını da set vermeden kazanmasını bildi. Haftalar ilerledikçe nerelerden nerelere geldiğimizi bir kere daha yazacağız. Onlar başarılı olduğu müddetçe bizler yazmaktan usanmayız.
Türkiye Motorsiklet Federasyonunun (TMF) 2017 yarış takviminde yer alan Türkiye Motodrag Şampiyonasının 5. ayak yarışlar Konyada yapıldı. Saracoğlu Spor Tesisleri Drag pistindeki organizasyona Konya, Ankara, Mersin, Kayseri, İstanbul, Yozgat, ve Afyon Karahisardan yarışmacılar katıldı. Orhan Karabaş Grubunda yine birinci oldu.
Sporda başarının ölçüsü birinci olmak yarışmalarda şampiyonluğu kazanmaktır. Futboldan tutunda diğer bütün spor dallarında da bu böyledir. Takımlarımız niye başa güreşmek için para harcarlar çünkü şampiyonluk para demektir. Tur atlamak para kazandırır. Bir takım kolaylıklarla kurulmaz. Küçük bir amatör takımınız olsa bile ona masraf etmek lazımdır. Oyuncuların giyim kuşamından spor malzemelerinden tutunda her şey parayla donüyor. Ya sırtı yere gelmez bir sponsor bulacaksınız yada bir yerlerden gelir getirecek işler yapacaksınız. Dünyada çark böyle dönüyor. Bir milyarder iş adamı çıkıyor, yüz yıllık takımları satın alıyor.
Kim ne derse desin Türkiye Futbol Federasyonu amatör kulüplerimize yaptığı yardımı her yıl artırmalıdır. Amatör de olsalar bu takımlarımızın da bir sürü masrafları vardır. Amatör Spor Kulüpler Birliği bu gerçeği biliyordur. Seydişehir’deki Amatör futbol takımlarımıza da başarılar dileriz. Onların maçlarındanda bahsedeceğiz.
- Yorum Ekle
- Arkadaşına Gönder
- Yazdır
- Yukarı
- KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
- Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
- CHP kongresine doğru
- Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
- 600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
- Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
- “UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
- BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
Haber Yazılımı: CM Bilişim