- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
- 10:46 - BAŞKAN ERKOYUNCU’DAN MÜJDE: “ÖNÜMÜZDEKİ YIL SANAYİ ALT YAPISINA BAŞLAYACAĞIZ”
- 10:43 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “GERÇEKLER KONUŞULMALI”
- 10:37 - KONUK: SEYDİŞEHİR, DONDURULMUŞ PATATES TESİSLERİNİ İLÇELERİNE KAZANDIRAN RECEP KONUK’U COŞKUYLA KARŞILADI, BAĞRINA BASTI
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL](http://www.seydisehirpostasi.com/d/author/2_b.jpg)
SPORDA GEÇEN HAFTA
Şehrimizde geçtiğimiz hafta içinde ilginç gelişmeler oldu. Aşağıda yazacağım konulardan birisi voleybol, diğeri bisiklet sporu, diğeride güreş müsabakaları ile ilgili
Seydişehir Belediyesi Sanayi Spor Kulübü Güreş takımımız Konyadaki Türkiye 11 Yaş minikler İl seçmelerinde büyük başarı kazandılar. Üç altın, İki gümüş ve Beş Bronz madalya sahibi olduk. Seçmelerde Ahmet Bilici (35 Kg.) Yasin Demiray (42 Kg.) Arda Yasin Değer (58 Kg.) Altın madalya, Mehmet Haskan (35 Kg.) Ramazan Leylek (66 Kg.) Gümüş Madalya, Hüseyin Ceylan (35 Kg.) Yaşar Bilgin (38 Kg.) İsmail Kavaklı (42 Kg.) M. Can Aktaş (47 Kg.) M. Samet Babuccu (53 Kg.) Bronz Madalya kazandılar.
Madalya kazanan sporcularımız 16 - 20 Mayıs tarihinde Antalyada yapılacak olan 11 Yaş minikler Türkiye şampiyonasına katılacaklar. Hepsine başarılar diliyoruz.
İkinci olayımız Bisiklet sporuyla ilgili. Biliyorsunuz bir iki senedir bu spor dalında hayli mesafe alındı. Hem gençlerimiz hemde orta yaş gurubumuz bu spora hayli merak sardı. Hacı Yıldız tarafından gerçekleştirilen bu yolculuk Alanya’ya kadar uzandı 230 Km. lik yol vız gelip tırıs gitti. Şimdi bu ekipteki arkadaşlarımızın adlarını yazalım. Hasan Yıldız, Hüseyin Kara, Ayberk Memiş, Osman, Mehmet Ali Ömer Aşel, Ali Osman Topaç. Bu arkadaşlarımız bastılar pedallara ve dolaşa dolaşa Alanyaya vardılar. Ne diyelim Allah heveslerini eksik etmesin.
Bir aya yakındır devam eden Başkanlık kupası volaybol maçları nihayet sona erdi. Final maçında karşı karşıya gelen Kral Ekmek ve Akçalar Spor takımları kıran kırana geçen maçın ardında Kral ekmek kupayı kazandı. Bazı istenmeyen olaylardan burada bahsetmek istemiyorum. Olayların değil maçların yorumunu yapmak daha iyi Kral Ekmek firmasının sahibi Tayfun Topal kardeşimiz gerçekten spora aşık biri. O kadar işinin gücünün arasında kurduğu voleybol takımıylada voleybola katkı sağlıyor. Şampiyon voleybol takımının elemanlarınıda burada yazayım. Ali, Abdurrahman, Hasan, Ahmet, Mesut, Mustafa ve Recep onlarıda tebrik ediyoruz. Keşke şehrimizde her hafta böyle maçlar oynansa.
Yorum Ekle
Arkadaşına Gönder
Yazdır
Yukarı
KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
CHP kongresine doğru
Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
Haber Yazılımı: CM Bilişim