- 09:19 - Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- 09:15 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- 09:11 - ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL](http://www.seydisehirpostasi.com/d/author/2_b.jpg)
SPORLA İÇ İÇE
Takımlarımızın ikinci yarı maçları başladı sayılır. Beyşehirde oynanan Konya amatör küme süper ligi maçında Seydişehir Belediye Sanayii Spor rakibini 1-0 yenerek biraz nefes aldı. Şu an bizim yedi puanımız var. Üstümüzde sekizer puanlı iki takım daha var. İkinci yarı biraz toparlanabilirsek sonunculuktan kurtulacağız. Basın sözcümüz Necati Koçak’ın verdiği bilgilere göre geçen hafta voleybol takımımız yenilsede yine plal of mücadelesine katılacak gücümüz var. Efeler ligi gerçekten büyük bir organizasyon. Oralara çıkmak için çok güçlü sponsorlar lazım. Dünya sporunda bir çok takım sponsorlar sayisende ayakta kalabiliyor. İnşaallah hem futbol takımımızda hemde voleybol takımımıza zengin sponsorlar buluruz.
Diğer haberlerimize gelince Bu sezon UEFA Avrupa ligi, Süper lig ve Türkiye Kupasında mücadele eden Atiker Konyaspor’un üç futbolcusuna Avrupadan teklifler geldiği söyleniyor. Konya basınında yer alan bilgilere göre Yeşil Beyazlı takımın orta saha oyuncusu Mehdi, Kanat oyuncusu Ömer Ali ve Sağ Bek oyuncular hakkında araştırma yaptırdığı ve resmi teklifler için zemin yoklandığı söyleniyor.
Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Remzi Ay her zaman amatör takımlarımızın desteklenmesi gerektiğini söyledi. Bugün olduğu gibi gelecek günlerde de Konyadaki tüm amatör küme takımlarını yalnız bırakmayacaklarını söyleyen Remzi Ay ikinci yarıdada tüm amatör takımlarımıza başarılar diledi.
Voleybol takımımızla aynı kümede oynayan ve sezona Efeler ligi hedefiyle başlayan Konya Büyükşehir Belediyespor son oynadığı Eğridir Elmaspor maçında hayli zorlansada rakibini 3-2 yenmeyi başardı. Rakiplerimizin maçlarını iyi takip edelim ki bizlerde onlara göre önlem alalım. Şimdi herkes kendi takımını analiz ederken rakip takımıda sıkı bir süzgeçten geçiriyor. Zira rakibinin iyi ve kötü işleyen yönlerini tesbit edersen kazanma ihtimalinde o kadar artar. Onun için kendi takımımızın maçlarını yazarken rakiplerimizin aldığı sonuçları bilmek gerekir.
Spor her güzel şeyin anahtarıdır. Sporu canı gönülden ve içinden gelerek seversen büyük kazanımlar elde edersin. Her şeyin başı sevmekten ve samimi olmaktan geçiyor. Spor amatör takımlarda oynarken öğrenilir. Profesyonel takımlarda işin daha çok detayları anlatılır. Onun için amatör takımlarımızı sevelim ve onlara destek olalım.
Yorum Ekle
Arkadaşına Gönder
Yazdır
Yukarı
KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
CHP kongresine doğru
Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim