- 09:19 - Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- 09:15 - BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- 09:11 - ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- 14:04 - CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- 14:01 - BAŞKAN ALTAY 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI’NI KUTLADI
- 13:58 - Hasan Ekici’den Vergi Kanunu Değerlendirmesi: Tepkiler Üzerine Kanun Teklifi Daraltılmış
- 13:55 - KONUK; MÜNAVEBE ÜRÜNLER İÇİN ÜRETİCİYE MÜJDE VERDİ
- 13:53 - BAŞKAN ERKOYUNCU BAKAN BAYRAKTAR İLE GÖRÜŞTÜ
- 13:50 - KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
- 13:46 - Genel Müdür Erkılınç’tan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı mesajı
- 13:42 - BAŞKAN USTAOĞLU GÖKÇEHÜYÜK VE TARAŞÇI’DA ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
- 13:39 - ÜNİVERSİTE TERCİH DÖNEMİNDE GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ
- 13:35 - Bastırılmış duygularla yaşamak ne kadar doğru?
- 09:01 - MUAYTHAİ SÜPER LİGİ 1. AYAK MÜSABAKALARI, SEYDİŞEHİR’DE TAMAMLANDI
- 10:52 - AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANI GÖKTAŞ BAŞKAN ALTAY’I ZİYARET ETTİ
H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL
![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![H. Yüksel GÜLAY / SPOR AKTÜEL](http://www.seydisehirpostasi.com/d/author/2_b.jpg)
TURNUVA DEVAM EDİYOR
Seydişehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve her yıl geleneksel hale getirilen futbol ve voleybol maçları devam ediyor. Futbol maçları Atatürk Kapalı Spor yanında bulunan sentetik halı sahada oynanıyor. 25 takım ve 500’e yakın sporcunun katıldığı maçlar zevkle ve heyecanla izleniyor.
Futbol maçlarına Can Bobinaj, Cumhuriyet Futbol kulübü, Cezaevispor, Sağlık Spor, Derman Rehatebilitasyon, Adliyespor, Gevrekli Muhtarlığı, Ortakaraörenspor, Kral Unlu Mamulleri, Toros Kartalları, Türkspor, Çetinerspor, Günaydın Tesisleri, Seylif Asansörspor, Boyalı Spor, Gülpınar Otogar, Seydişehir Ajansgücüspor, Kral Ekmek, Tahtakele Spor, Koç Kardeşlerspor, Bizim Mobilya, Çatderespor, Bostanderespor, Şaban Ayten Mühendislikspor, Kuranspor gibi takımlarımız turnuvada yer alıyor.
Başkanlık kupası voleybol maçlarımızda Atatürk Kapalı Spor Salonunda birbirinden güzel maçlarla devam ediyor. Turnuvalar bir şehre aktivite kazandırır. Tatil günleri nereye gideceğine karar veremiyen çalışan kesimlere bir eğlence sunar. Masasının başında gün geçiren çalışanlarımız böyle maçlarla yorgunluğunu giderirler.
Geçtiğimiz hafta seçimlerle ilgilenen halkımız artık bu hafta böyle maçlarla ilgilenecek. Türkiye Süper ligi futbol maçları da başladı herkes tuttuğu takımın maçını zevkle izleyecek. Basketbol maçlarımızda bunun tuzu biberi Düşünebiliyormusunuz düne kadar bir avuç seyirciyle oynanan voleybol ve basketbol maçlarımız artık salonlara sığmayan seyircilerimiz önünde oynanıyor. Büyük takımlarımızın futbol maçlarına yedi sekiz binkişi gelirken basketbol maçları oniki - onbeşbin kişilik katılımla oynanıyor. Düne kadar Avrupa ülkelerinin gerisinde kalan voleybol ve basketbolcularımız şimdi onlara kafa tutuyor bundan dolayıda ne kadar sevinsek azdır.
Çalışan kazanırmış. İyi transferler yapan ve karakterli sporcuları kadrosuna katan kulüplerimiz başarıdan başarıya koşar Kimsenin şüphesi olmasın Türk sporu birgün layık olduğu yere gelecek ve rakiplerini geçecektir.
Yorum Ekle
Arkadaşına Gönder
Yazdır
Yukarı
KONYA BÜYÜKŞEHİR’DEN DÜNYAYA ÖRNEK PROJE
Belediye spor evinde Yıldızeli spora kükredi
CHP kongresine doğru
Barınaktaki köpeklere kuduz aşısı yapıldı
600 yıllık meşe palamudu ağacına tescil çalışması
Seydişehir’de ‘SEYDİ’ markalı kimyasal ürünleri üretiliyor
“UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EYLEM PLANI’NA YÖNELİK İLETİŞİM STRATEJİSİ UYGULAMA REHBERİ
BAŞKAN TUTAL'DAN 15 TEMMUZ MESAJI
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim