• İstanbul22 °C
  • Ankara16 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TÜSİAR SEYDİŞEHİRLİLERE YEREL SEÇİMİ SORDU
24 Kasım 2018 Cumartesi 13:25

TÜSİAR SEYDİŞEHİRLİLERE YEREL SEÇİMİ SORDU

TÜSİAR Araştırma ve Danışmanlık Merkezi tarafından Seydişehir’de yerel seçimi anketi yapıldı.

2019 yılı Yerel seçimlerine aylar kala TÜSİAR Araştırma ve Danışmanlık Merkezi tarafından nüfusu 400 ve üzerinde olan kırsal ve merkez mahallelerde 2 Bin 100 kişiye Seydişehir’de Mevcut Belediye Başkanı Mehmet Tutal’dan memnun olup olmadıkları ve Belediye Hizmetleri memnuniyeti soruldu.

2014 yılı Mart ayında yapılan yerel seçimlerde Mehmet Tutal'a oy vereceklerin oranı yüzde 47.70 iken, 2018 Ağustos ayında yapılan anketlerde ise Başkan Mehmet Tutal çıtayı yükselterek Belediye Memnuniyet oranını 64.8'e Mehmet Tutal yeniden aday olursa oy verirmisin sorusuna ise yüzde 53.22 kişi evet demiştir.

Seydişehir belediye Başkanı Mehmet Tutal’ın çalışmalarından memnuniyeti ölçme amaçlı sorulan soruda seçmenlerden alınan cevapların analizi yapıldığında genel olarak başkanın hizmetlerinden Çok memnunum diyenlerin oranında artış gözlendi.

Göreve geldiği günden bu güne kadar hayata geçirdiği projeler ve çalışmalarla halkın memnuniyetini kazanan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, sadece AK Parti seçmenlerini kucaklamayıp, Seydişehirdeki tüm siyasi yapı ve Seydişehir halkını kucaklayan kişiliğiyle oyunu artırarak ilçe halkının takdirini kazandı.

Bu haber toplam 851 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim