![12 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-01.gif)
![14 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-02.gif)
![16 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-03.gif)
![18 Punto](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/font-04.gif)
![TUTAL’DAN HASTA YAKINLARINA KONUKEVİ MÜJDESİ](http://www.seydisehirpostasi.com/d/news/1024.jpg)
TUTAL’DAN HASTA YAKINLARINA KONUKEVİ MÜJDESİ
Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal Ankara ile yoğun görüşmeler sonrası Hasta Yakınları Konuk Evi’nin faaliyete geçirileceğinin müjdesini verdi.
Başkan Tutal, Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı ile görüşmelerimiz neticesinde Devlet Hastanemizin yanında bulunan ve yıllarca atıl durumda bekleyen lojmanlar binasının SGK ile gerekli takas işlemleri yapılarak bundan sonra, Seydişehir’e uzaktan gelen hasta yakınlarımıza hizmet verecek.” dedi. Başkan Tutal, binanın gerekli tadilatlarının ve düzenlemelerin yapılarak modern bir “Hasta Yakınları Konukevi’nin hizmete gireceğini belirtti. Ankara ziyaretlerinde Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Dr. Mehmet Selim Bağlı ile olumlu görüşmeleri sonucu, Seydişehir’de Hasta Yakınları Konuk Evi” nin hizmete girmesi için gerekli çalışmaları başlattıklarını ifade ederek Başkan Tutal’a projelerinde başarılar diledi.
![](http://www.seydisehirpostasi.com/s/i/1x1.gif)
- ETİ ALÜMİNYUM’DAN ACİL DURUM VE YANGIN TATBİKATI
- Hasan Ekiciden Hazine ve Maliye Bakanına Çağrı: “Kamuda Şeffaflık Yasasını Getirin Destekleyelim”
- BAŞKAN ERKOYUNCU, “PANAGRO TARİHİNDE İLK DEFA 2023 YILINDA KAR ETTİ”
- CHP belediye meclis üyesi Selman Bilici vefat etti
- KONYA ŞEKER VE ÇUMRA ŞEKER’DE KAPASİTE ARTIRILIYOR
Haber Yazılımı: CM Bilişim