• İstanbul13 °C
  • Ankara11 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YENİ BİNAMIZ BAHAR AYLARINDA HİZMETE AÇILACAK
09 Ocak 2017 Pazartesi 09:09

YENİ BİNAMIZ BAHAR AYLARINDA HİZMETE AÇILACAK

Seydişehir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Fatih Altıntepe Yeni devlet Hastanesi binasının tamamlandığını belirterek, yeni binanın bahar aylarında hizmet vermeye başlayacağını, mevcut hastane binasının yeniden düzenleneceğini, edileceğini bu mümkün olmaz ise yeni bir hastane binası yapılması için çalışacaklarını söyledi.

Başhekim Altıntepe, “72.dönem mecburi hizmet atamalarında Seydişehir'e 1 çocuk Sağlığı ve hastalıkları, 1 KBB, 1 dahiliye uzmanı kadrosu açıldığını, bu üç doktorun eşleri ile birlikte 6 doktor ataması olarak görülmesini bu doktorların güvenlik soruşturmalarının tamamlanmasının ardından göreve başlayacaklarını söyledi.

Ayrıca yeni hastanemizde bahara açılacak diyen başhekim Altıntepe, Yeni hastanenin tefrişatı için 4 milyon 995 bin lira tahsis edildi. EEG, Doppler USG, ikinci bir Digital röntgen, diş bölümü için digital periapikal, digital panoramik röntgen, 60 civarı hasta monitörü gibi onlarca tıbbi alet, bunun yanında tamamen yenilenecek hasta yatakları, dolapları, refakatçi koltukları, bekleme yerleri gibi mefruşat alımları, bilgisayar, kameralar ve diğer ihtiyaç sahibi malzemelerin alınacağını,

Bu imkanların sağlanmasında emeği büyük olan, Başta Bakan yardımcımız Harun Tüfekçi'ye, sağlıktan sorumlu vekilimiz Abdullah Ağralı’ ya, Genel Sekreterimiz Mehmet Koç'a, AKP ilçe Başkanımız Mustafa Konurer 'e teşekkür ediyorum diyen Altıntepe, Seydişehir halkı daha iyilerine layık. Bu düşünceyle çalışmalarımıza devam ediyoruz, edeceğiz” dedi. (Abdullah Leblebici)

Bu haber toplam 1383 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim