• İstanbul17 °C
  • Ankara15 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
YUSUF YALÇIN KONYA A. S. K. F. YÖNETİMİNDE…
06 Mart 2017 Pazartesi 13:09

YUSUF YALÇIN KONYA A. S. K. F. YÖNETİMİNDE…

Konya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun (ASKF) 15.Olağan Genel Kurul Toplantısı 5 Mart pazar günü saat 17:00'da Bera Otel'de gerçekleştirildi. Seydişehirgücü Kulüp Başkanı Yusuf YALÇIN’a yeni yönetimde görev ve sorumluluk verildi. Bir Seydişehirli olarak ilki gerçekleştiren Başkan Yusuf Yalçın’a görevinde başarılar dileriz.

Başkan Yusuf YALÇIN genel kuruldan sonra yaptığı açıklamada ; Birikimlerimizi Şehrimizle paylaşmak için futbolu yeniden canlandırmak adına 2008 yılından günümüze kadar geçen 9 yıllık süreçte İyi Birey, İyi Vatandaş ve İyi Futbolcu Yetiştirme vizyonumuz doğrultusunda hareket ederek son dönemde Belediye Başkanımız Mehmet Tutal Beyin girişimleri ile Seydişehir Belediye Sporda başkanlığını devralan Celal BİCAN ile de koordineli bir şekilde çalışarak Fair play ruhu çerçevesinde kendilerine, ailelerine, çevresine, vatana ve millete faydalı sporcular yetiştirme hedefinde başarılı bir çalışma yaparak Konya futbolunun dikkatlerini üzerimize çektik.

Bu bağlamda Konya ASKF Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Ay Başkanımızla birlikte yeni yönetimde görev ve sorumluluğu üstlendik. İlçe futbolumuzun yanısıra Konya ilimizinde futboluna bilgi ve birikimlerimizle katkıda bulunacak olmak bizleri onurlandırmıştır.

Göreve geldiği günden buyana bizleri dinleyen, anlayışla karşılayan ve gençlik için ortak ideali paylaştığımız Seydişehir futbol projesinin sahibi Belediye Başkanımız Sayın Mehmet TUTAL’a desteklerinden ötürü teşekkürü bir borç bilirim.

Bu haber toplam 1423 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim