• İstanbul25 °C
  • Ankara20 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
MAHMUT ESAT ORTAOKULU ÖĞRENCİSİ SUDENAZ KURAN-I GÜZEL OKUMA YARIŞMASINDA KONYA BİRİNCİSİ
14 Nisan 2018 Cumartesi 13:40

MAHMUT ESAT ORTAOKULU ÖĞRENCİSİ SUDENAZ KURAN-I GÜZEL OKUMA YARIŞMASINDA KONYA BİRİNCİSİ

Konyada düzenlenen ortaokullar arası Kuran-ı Kerim' i Güzel okuma yarışmasında Mahmut Esat Ortaokulu öğrencisi Sudenaz Karakaş Konya 1. oldu. Ödülünü Konya İl Milli Eğitim Müdürümüz Mukadder Gürsoy takdim etti.
Okul Müdürü Necati Koçak “Okulumuzda 2013 eğitim öğretim yılından bu yana Kuran-ı Kerim seçmeli ders olarak okutulmakta. Öğrencilerimizin büyük bir bölümü Kuran-ı Kerim'i seçmeli ders olarak seçmektedirler. Öğrencilerimizin ilgisi bizi ayrıca memnun etmektedir. Öğrencilerimizin ilgisi ve öğretmen arkadaşlarımızın özverili çalışmaları neticesinde dinimizi kaynağından öğrenme olanağı sağlıyor ve başarıya dönüşüyor. 
Konya'da düzenlenen ortaokullar arası Kuran-ı Kerim'i güzel okuma yarışmasında okulumuzu ve ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek 1. olan öğrencimiz Sudenaz Karakaş'ı, öğrencimizin yetişmesinde emeği geçen Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimiz Nuran Bozoklu, Hatice Köylü , Hamza Yazıcı, Engin Bacacı hocalarımızı ve öğrencimizin ailesini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.” dedi.
Bu haber toplam 1465 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
DİĞER HABER BAŞLIKLARI
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim