• İstanbul11 °C
  • Ankara10 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ŞEKERBANK’TAN SEYDİŞEHİR’Lİ ÜRETİCİLERE FİNANSMAN DESTEĞİ
17 Kasım 2018 Cumartesi 13:57

ŞEKERBANK’TAN SEYDİŞEHİR’Lİ ÜRETİCİLERE FİNANSMAN DESTEĞİ

Kuruluş amacı tarımın finansmanı olan ve 65 yıldır üretenin yanında yer alan Şekerbank, SEYDİŞEHİR Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Banka imzalanan protokol kapsamında, bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarını uygun faiz oranlarıyla karşılıyor ve kredi geri ödemelerini yılda bir hasat zamanında yapmalarına imkan sağlıyor.
Şekerbank Seydişehir Şubesi, Seydişehir Ziraat Odası ile protokol imzaladı. Bölge üreticilerinin nakit ihtiyaçlarının karşılanmasının hedeflendiği protokol, Şekerbank Seydişehir Şube Müdürü Murat özdemir ve Seydişehir Ziraat Odası Başkanı İsmail Korkmaz arasında imzalandı.
13 Kasım'da imzalanan protokol ile Şekerbank, bölgedeki üreticilerin finansman ihtiyaçlarını hasat zamanı geri ödeme imkanı ve avantajlı faiz oranlarıyla karşılayacak.
Murat Özdemir: “Tarım sektörüne ve çiftçilerimize destek olmaya devam edeceğiz” Şekerbank Seydişehir Şube Müdürü Murat Özdemir protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, Seydişehir’li üreticilere banka olarak daha fazla destek olmaktan dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirerek; “Şekerbank’ın üreteni destekleme misyonu doğrultusunda imzaladığımız protokol ile Seydişehir’li üreticilerimize finansman sağlıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana uzman kimliğimiz ile tarım sektörüne ve çiftçilerimize her zaman destek olduk ve olmaya devam edeceğiz” dedi.
İsmail Korkmaz: “Üretime yapılan destek ekonomiye ivme kazandıracaktır"
Seydişehir Ziraat Odası/Kooperatifi Başkanı İsmail Korkmaz’da üreticilerimize yapılacak her türlü desteğin, ülke ekonomisine ivme kazandıracağını, ekonominin canlanmasına ve istihdama katkı olarak geri döneceğini söyledi. İsmail Korkmaz “Üretim, ülkelerin refah düzeyinin artması ve kalkınmasının en büyük itici gücüdür” dedi.
Bu haber toplam 1012 defa okunmuştur
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Seydişehir Postasi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim